W swojej ofercie posiadamy możliwość wynajęcia pierwszego inteligentnego urządzenia do karboksyterapii – JULIÉ CARBOXYTHERAPY™ marki UNIQUE TECHNOLOGIE™
Terapia dwutlenkiem węgla – cząsteczką piękna – jest obecnie jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod stosowanych przez kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej.

Karboksyterapia jest zabiegiem, który polega na kontrolowanym wprowadzeniu medycznego dwutlenku węgla za pomocą igieł na poziomie śródskórnym lub podskórnym.

Szerokie spektrum wskazań, efekty potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi:

  • Redukcja tkanki tłuszczowej – 67%
  • Redukcja rozstępów i blizn – 97%
  • Poprawa wiotkości skóry – 74%
  • Redukcja cellulitu – do 90%
  • Redukcja zmarszczek – 57%
  • Redukcja łysienia – 77%
  • Redukcja cieni pod oczami – 90%

JULIÉ CARBOXYTHERAPY™ jest jedyną na rynku inteligentną aparaturą do karboksyterapii posiadającą szereg innowacyjnych rozwiązań nie spotykanych dotychczas na rynku.

Dlaczego aparat JULIÉ CARBOXYTHERAPY™ jest tak wyjątkowy?

INTELIGENTNY INTERFEJS

 

   

 

Pierwszy na świecie inteligentny system do karboksyterapii. Aparat samodzielnie dobiera parametry: miejsce iniekcji, dawkę gazu oraz jego przepływ w zależności od danego wskazania jak również jego zaawansowania.

PODWÓJNE PODGRZEWANIE CO2

 

     

 

Innowacyjny mechanizm podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla, który opiera się na opatentowanym połączeniu wewnętrznego, a także zewnętrznego systemu grzewczego. Mechanizm DHS® gwarantuje zmniejszone uczucia bólowe, które znacznie podwyższają komfort zabiegu.

SYSTEM ODPOWIETRZANIA

 

     

Mechanizm ACS® odpowiada za całkowite pozbycie się powietrza atmosferycznego ze wszystkich podzespołów urządzenia. Dzięki temu zabieg karboksyterapii jest sterylny, co zwiększa bezpieczeństwo oraz minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji pozabiegowych o blisko 84,6%.

REGULACJA PRZEPŁYWU CO2

 

 

 

Kontrola najważniejszych parametrów zabiegu – przepływu oraz dawki gazu jest zależna od  modułu PFC®, który reguluje przepływ w przedziale 1-150 cc/min. Precyzyjna kontrola przepływu gazu pozwala dostosować się do ogólnoświatowych protokołów zabiegowych, które w warunkach klinicznych potwierdziły efektywność oraz bezpieczeństwo karboksyterapii.

PODWÓJNE FILTROWANIE GAZU

 

 

 

Julie to jedyny aparat do karboksyterapii na rynku, który wykorzystuje zaawansowany system filtracji gazu – Hybrid Filtering System. Jest to dwuetapowy system filtrowania CO2, zapewniający izolację gazu od cząsteczek stałych. Mechanizm ten gwarantuje bezpieczeństwo klienta oraz poprawność wykonywanego zabiegu.

CERTYFIKAT MEDYCZNY

 

 

JULIÉ CARBOXYTHERAPY™ posiada wymagane certyfikaty jakości. Najważniejsza jakość musi dotyczyć wykorzystywanego, podczas zabiegu gazu CO2. JULIÉ CARBOXYTHERAPY™ pracuje na najwyższej klasy gazie medycznym LAPAROS, którego cechuje unikalna sterylność oraz czystość powyżej 99,5%, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, a także minimalizuje ryzyko powikłań pozabiegowych.

 

Ponadto aparat JULIÉ CARBOXYTHERAPY™  otrzymał główną nagrodę w kategorii „Innowacje Kongresu LNE w zakresie technologii” oraz „Produkt Roku 2017” wśród urządzeń do karboksyterapii.