Nasza oferta obejmuje możliwość wynajęcia innowacyjnego lasera diodowego LightSheer DESIRE® amerykańskiej firmy Lumenis®.

Laser LightSheer DESIRE® jest uznawany za najmocniejsze, a zarazem najbardziej skuteczne urządzenie na rynku, stworzone do trwałego usuwania owłosienia (wg Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego)

Co wyróżnia laser LightSheer DESIRE®?

  • emisja światła o długości fali 805 nm – zakres promieniowania podczerwonego, o najwyższej skuteczności w redukcji owłosienia,
  • głowice różnej wielkości – pozwalają na szybką oraz komfortową pracę zarówno na małych, trudno dostępnych miejscach jak i dużych obszarach zabiegowych,
  • zabieg z wykorzystaniem lasera LightSheer DESIRE® jest nawet o 75% szybszy w porównaniu z innymi urządzeniami do fotoepilacji,
  • dwie zaawansowanie technologie: Vacuum Assisted High-Speed Integrated Technology™ oraz ChillTip™ Technology.

Vacuum Assisted High-Speed Integrated Technology™ – zintegrowana technologia łącząca duży rozmiar plamki – 22×35 mm – z podciśnieniem. Bardzo duża powierzchnia zabiegowa pozwala na szybką pracę. Natomiast podciśnienie wytwarzane w głowicy podczas wciągnięcia skóry do jej wnętrza, gwarantuje wysoką skuteczność zabiegu, bezpieczeństwo okolicznych tkanek jak i zmniejszone odczucia bólowe klienta.

ChillTip™ Technology – mniejsze głowice o wymiarach 9x9mm oraz 12x12mm są wyposażone w niepowtarzalną technologię opierająca się na chłodzeniu obszaru, który opracowujemy. Pozwala to wyeliminować dyskomfort klienta, a także zapewnia bezpieczeństwo przed przegrzaniem oraz poparzeniem. Temperatura szafirowej końcówki jest stale utrzymywana na poziomie około 4ºC. ChillTip™ Technology jest najbardziej wydajnym systemem chłodzenia na rynku w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych urządzeniach do fotoepilacji.

 

 

Laser LightSheer DESIRE® jest w pełni bezpiecznym urządzeniem co potwierdza certyfikat FDA – amerykańskiej Agencji Żywności i Leków. Dopuszcza do użycia sprzętu w zakresie medycyny ogólnej, estetycznej, jak również dermatologii.

Zasada działania

Laser LightSheer DESIRE® emituje przez diodę światło o długości 805 nm. Wiązka przenika w głąb skóry i jest następnie pochłaniana przez barwnik włosów – melaninę. Energia świetlna zamieniana jest w energię cieplną, w wyniku której dochodzi do uszkodzenia macierzy włosa. Trwałe uszkodzenie macierzy wiąże się z całkowitą utratą owłosienia.

Efekty zabiegów z użyciem lasera LightSheer DESIRE®